Ποια ματς θα δείτε στην τηλεόραση

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Η μονομαχία του Ολυμπιακού με τη Σαμπαντελ στον τελικό του Final 4 της Euroleague πόλο γυναικών, τα παιχνίδια της Basket League, ο τελικός του Κυπέλλου βόλεϊ ανδρών ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και τον Ηρακλή και οι αγώνες από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.
Αναλυτικά οι επιλογές:
03:30 COSMOTE SPORT 4 HD Indiana Pacers – Boston Celtics NBA
12:30 ΕΡΤ Sports HD Βουλιαγμένη-Πάντοβα μικρός τελικός EuroLeague Γυναικών, πόλο
13:30 Novasports 1HD Πάρμα – Μίλαν Serie A
14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο – Άουε Bundesliga 2
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Χιρόνα Primera Division
14:15 ΕΡΤ Sports HD Σαμπαντέλ-Ολυμπιακός Τελικός EuroLeague γυναικών, πόλο
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι – Τότεναμ   Premier League
14:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo Ημιτελικός
15:00 COSMOTE SPORT 9 HD Γαλλία – Ρουμανία Ημιτελικά Fed Cup, τένις
15:45 Eurosport 2  FIM Endurance World Championship Λε Μαν (24 ώρες),
16:00 Novasports 24 HD Κάλιαρι – Φροζινόνε Serie A
16:00 Novasports 5HD Ουντινέζε – Σασσουόλο Serie A
16:00 Novasports 4HD Τζένοα – Τορίνο Serie A
16:00 Novasports 3HD Εμπολι – ΣΠΑΛ Serie A
16:00 Novasports 2HD Μπολόνια – Σαμπντόρια Serie A
16:00 Novasports 1HD Λάτσιο – Κιέβο Βερόνα Serie A
16:30 COSMOTE SPORT 6 HD  ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo Ημιτελικός, τένις
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μάιντς – Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Αουγκσμπουργκ – Στουτγάρδη Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Λεβερκούζεν – Νυρεμβέργη Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga
16:45 ΕΡΤ Play4 Ήφαιστος – Άρης Basket League
16:45 ΕΡΤ Play3 Προμηθέας – Πανιώνιος Basket League
16:45 ΕΡΤ Play2 Ρέθυμνο – Περιστέρι Βίκος Cola Basket League
16:45 ΕΡΤ Play1 Κύμη – Λαύριο Basket League
16:45 ΕΡΤ Sports HD Παράλληλες μεταδόσεις Basket League
16:45 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ – Ολυμπιακός Basket League
17:00 Eurosport 2 Tour du Finistere Κύπελλο Γαλλίας, ποδηλασία
17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Γαλλία – Ρουμανία Ημιτελικά Fed Cup, τένις
17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Γουλβς – Μπράιτον Premier League
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Εϊμπαρ – Ατλέτικο Μαδρίτης Primera Division
18:00 Novasports 2HD Γκινγκάμπ – Μαρσέιγ Ligue 1
19:00 Novasports 1HD Γιουβέντους – Φιορεντίνα Serie A
19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Νοβάρα – Σκαντίτσι ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ γυναικών
19:30 Novasports 3HD Χρόνιγκεν – Άγιαξ Eredivisie
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ – Λειψία Bundesliga
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ράγιο Βαγιεκάνο – Ουέσκα Primera Division
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Νιουκάσλ – Σαουθάμπτον Premier League
20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Alistair Overeem – Aleksei Oleinik UFC Fight Night
20:15 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΟΚ-Ηρακλής Τελικός Κυπέλλου βόλεϊ ανδρών
21:00 Novasports 2HD Στρασβούργο – Μονπελιέ Ligue 1
21:30  Novasports 1HD Ίντερ – Ρόμα Serie A
21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε – Χόφενχαϊμ Bundesliga
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Σοσιεδάδ Primera Division
21:45 Novasports 3HD Φέγενορντ – Αλκμααρ Eredivisie
22:30 COSMOTE SPORT 9 HD Πόρτο – Σάντα Κλάρα Liga NOS

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.